GENÇLER “SEYHAN Z FEST” İLE STRES ATTI

GENÇLER “SEYHAN Z FEST” İLE STRES ATTI

Gençleri belediye hizmetlerinin odağına yerleştirerek Genç Dostu Belediye ödülü alan Seyhan Belediyesi kültür-sanat hizmetleriyle de Z kuşağı olarak adlandırılan gençlerin gönlünü kazanıyor.

Adanalı gençler Kültür İşleri Müdürlüğü’nün organize ettiği “Seyhan Z Fest” kapsamında düzenlenen üç günlük konser maratonunda unutulmaz bir hafta sonu yaşadı.

ÜÇ GÜNLÜK KONSER MARATONU

Seyhan Sanat Meydanı’nda cuma günü “Kolpa” konseriyle başlayan, cumartesi günü “Patron” konseriyle devam eden festival pazar günü “Aydilge” konseriyle son buldu. Binlerce Adanalının katılımıyla gerçekleştirilen konserlerde gençler geçtiğimiz haftalarda sona eren eğitim-öğretim yılının stresini attı.

Z KUŞAĞI BUGÜNÜMÜZ VE GELECEĞİMİZ

Konserlerde sahneye çıkarak Adanalılara hitap eden Başkan Akif Kemal Akay, Seyhan Sanat Meydanı adı verilen konser alanının adına uygun bir etkinlik alanı haline geldiğini söyledi. Gençlerle birlikte olmanın kendisi için çok önemli olduğunu dile getiren Başkan Akay, çoğu kez kendisine “Hocam” ya da “Bilge Başkan” diye hitap edildiğini anımsatarak, “Benim sizlerden öğreneceğim, bir bilgenin gençlerden öğreneceği daha çok şey var, özellikle bu yıllarda. Daima birlikte olacağız, daima birbirimize bir şeyler öğreteceğiz. Dünya yeniden kuruluyor. Bu kuruluş sürecinde en önemli rol gençlerin. Özellikle Z kuşağı bu anlamda hepimiz için çok önemli. Z kuşağı bizim için bugünümüz ve geleceğimizdir” dedi.

Şarkılara gençlerle birlikte eşlik eden Başkan Akay, gençlere yönelik etkinliklerin süreceğini kaydetti.


Sosyal Medya’da Bizi Takip Edin!

TÜM HESAPLARIMIZ AKTİF VE GÜNCEL

Instagram

https://www.instagram.com/adanahaberajansicom/

Twitter

Youtube

https://youtube.com/channel/UCpzlsd3kFsm_Clkcd4EWd0A

Tik tok

tiktok.com/@adanahaberajansi

Facebook

https://www.facebook.com/Adana-Haber-Ajans%C4%B1-106999668620520/?ref=pages_you_manage

Telegram

https://t.me/adanahaberajansi

Bizleri takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız üzerinden tüm faaliyet ve hizmetlerimizden anında haberdar olabilir, her türlü soru ve görüşünüzü bizlere iletebilirsiniz.

Bizi takip edin, sektörden haberdar olun!

Son Dakika Adana Haberleri

Son dakika Adana haberlerini bizimle anlık takip edebilirsiniz. En son adana haberleri anında sıcak Gelişmeleri ile burada.
Bugün son dakika Güncel Haberleri sade net kısa lafı dolandırmadan size ulaştırıyoruz.

KATEGORİLER
TAG
Haberi Paylaş